Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

Vloženo 06.12.2017

Včera se během své cesty na zem zastavil v naší školce Mikuláš, čert a anděl. Navštívili každou třídu, poslechli si krásné básničky a písničky. A protože v naší školce nemáme žádné zlobivé děti, nikoho si čert do pekla neodnesl, ale naopak dostaly všechny děti ještě sladkou nadílku.Vloženo 06.12.2017

VÁNOČNÍ JARMARK

Dne 2.12.2017 jsme se všichni sešli u rozsvěcení vánočního stromečku města Úval. MŠ Úvaly nemohlo u takové slavnostní události chybět. Každá budovy školky měla na pódiu své vystoupení a věříme, že svým zpěvem děti přispěly k příjemné vánoční atmosféře, která na akci panovala. Za odvahu, nasazení a prezentaci všem dětem i učitelkám moc děkujeme!


 

 

Dále se mohli návštěvníci zastavit u stánku MŠ Úvaly. Výrobky dětí zde prodávaly maminky z Výboru rodičů MŠ Úvaly. Díky jejich nasazení jsme pro školku získali krásných 10.040,- Kč. Za jejich čas, snahu a přístup moc děkujeme! Věříme, že zakoupené výrobky našich dětí udělají svým novým majitelům radost.


Vloženo 29.11.2017

Vánoční čas je tu a rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly také. I tento rok budou mít návštěvníci možnost zakoupit si výrobky našich děti ve stánku MŠ Úvaly a Výboru rodičů MŠ Úvaly. Rozhodně neváhejte, protože výrobky jsou to opravdu úžasné, děti si na nich daly moc záležet a je na nich znát dětské nadšení a radost! Tak neotálejte, protože očekáváme veliký zájem! 🙂

Tak 2.12.2017 u našeho stánku na viděnou!

Šikovné děti z MŠ Úvaly


Vloženo 1.9.2017

POVEDLO SE !!!

Jak jsme níže uváděli, zúčastnila se MŠ Úvaly soutěže společnosti Provident a dnes jsme obdrželi skvělou zprávu…

„Těší nás, že jste se přihlásili do soutěže Pomáháme s Providentem uspořádané k 20. výročí Providentu v České republice, a s velkou radostí Vám gratulujeme k výhře!

Vaše akce získala 134 hlasů zaměstnanců a umístila se tak na 1. místě v kategorii zaměstnanců a tedy získáváte možnost získat darem 20.000 Kč na podporu realizace vaší akce.

Držíme palce, aby se Vaše akce povedla.“

Rádi bychom všem zaměstnancům společnosti Provident poděkovali za jejich hlasy. Za vyhrané peníze máme v plánu nakoupit krásný herní prvek na zahradu budovy Pražská, který bude umístěn během podzimní brigády na této budově. O jejím konání Vás budeme informovat. Z výhry máme opravdu velkou radost.


Vloženo 1.9.2017

Třídy z rekonstruované budovy Kollárova se již stěhují a připravují se na nové obyvatele. Velký DÍK patří všem zaměstnancům školky i města, kteří se snaží pro děti připravit příjemné prostředí. Provizorní prostory se mění v útulné třídy a věříme, že dětem nic chybět nebude. Takto to dnes vypadá ve třídě Motýlci…a to ještě ani není všechno a pracuje a zdobí se dále! 🙂


 

Podpořte projekt MŠ Úvaly

Mateřská škola Úvaly, se zapojila do projektu „Pomáháme s Providentem“.

Pokud se Vám náš záměr akce líbí či Vás zaujal a chcete naší akci podpořit stačí kliknout na TO MĚ BAVÍ.

Naší akci naleznete pod názvem „Dětský smích na zahradě MŠ“

http://www.pomahamesprovidentem.cz/souteze/provident/uz-20-let-pomahame-menit-kazdodenni-zivot-k-lepsimu/

 

Vloženo 8.8.2017

 

Vloženo 8.6.2017

Dnes dopoledne se u školky rozezněly policejní sirény a houkačky. S klidem musíme oznámit, že se nejednalo o žádný policejní zásah, nikdo z dětí ani učitelek neprovedl nic protizákonného! 🙂 To nás jen navštívili zástupci Policie ČR a předvedli dětem policejní techniku. Nadšení, zejména kluků, nebralo konce. Děti si mohly sednou do policejního auta, spustit houkačku, osedlat si superrychlou policejní motorku a vyzkoušet si jaký je to pocit mít na rukách pravá policejní pouta. Moc děkujeme za zprostředkování a za zpestření dopoledního programu panu Kostlivému a jeho kolegům.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vloženo 6.6.2017

Dne 1.6.2017 se zahrada na naší budově rozzářila všemi barvami a rozezněl se všude nadšený dětský křik. Oslavili jsme DEN DĚTÍ! 🙂

Sluníčko nám přálo, počasí bylo přímo ukázkové. Pro děti byl připraven bohatý program plný her, závodů a zábavy.

Se svou třídou děti obcházely jednotlivá stanoviště, na kterých plnily úkoly nebo závodily. Za každou disciplínu dostaly razítko do své „medaile“. A bylo k nevíře, kolik legrace lze zažít při běhu v „obrových“ gumákách!

Velkým zpestřením byla návštěva úvalských dobrovolných hasičů, kteří pro děti připravili překážkový běh ve výzbroji, představení hasičského vybavení a jako bonbónek si mohly děti vyzkoušet „hašení“ pravou hasičskou stříkačkou.


 


Vloženo 22.5.2017

V úterý 16.5.2017 se třídy MŠ Úvaly proměnily v pohádková království. Každá třída se změnila v jednu pohádku a z učitelek se staly hlavní pohádkoví hrdinové. Děti vcházely s údivem v očích, protože své třídy nepoznávaly. Čekaly na ně rozmanité úkoly, dílničky a spousta zábavy se svými spolužáky, učiteli a rodiči. Jsme rádi, pokud jste si pohádkové odpoledne užili!


 


Vloženo 12.5.2017

Na jaře byla zakoupena nová lehátka a lůžkoviny pro odpolední odpočinek dětí. A protože co doslouží jednomu, poslouží druhému, spojili jsme se s organizací Psí štěstí. Jedná se o organizaci, které se stará o opuštěné psy a vyřazené matrace využije pro pejsky. Za zprostředkování děkujeme paní Hance Šťastné.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vloženo 26.4.2017

Dnešního dne se koná na všech budovách MŠ Úvaly Den  otevřených dveří.

Na budově Kollárova je již vše nachystáno na své první návštěvníky. Děti si prohlédnou třídy, pohrají s hračkami, rodiče pohovoří s učitelkami a ředitelkou a jistě si dají i šálek dobré kávy, která je pro ně nachystána. Děti určitě nepohrdnou jahodovou buchtou od našich kuchařek a malou papírovou kytičkou jako dárečkem! 🙂

Přejeme všem, aby si dnešní návštěvu užili!


Vloženo 20.2.2017

Tak už je vše dohodnuto, připraveno a projekt na podporu Fondu ohrožených dětí můžeme s radostí spustit! 🙂

V prostorách budovy Kollárova je již přistaven kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček. Věci mohou nosit samozřejmě i rodiče z ostatních budov MŠ Úvaly.

Jana HájkováVloženo 9.2.2017

MŠ Úvaly byla oslovena s projektem na podporu Fondu ohrožených dětí Klokánek. Pomoc je jednoduchá, ale přitom účinná. V prostorách budovy Kollárova bude umístěn kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček označeným logem, barvou a názvem projektu. Nositelné ošacení a hračky jsou dle požadavků poskytovány jednotlivým Klokánkům, nenositelné je používáno na průmyslové zpracování. Velice rádi se tohoto projektu zúčastníme a pomůžeme. V současné době už jen dolaďujeme detaily.

Jana HájkováDnes nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem. Všechny děti byly strašně moc hodné a šikovné. Nakonec mu zazpívaly a zarecitovaly a Mikuláš dal odměnu za tak krásné vystoupení a statečnost všem. Děkujeme Mikuláši a budeme se těšit příští rok!

MŠ Úvaly

img_1032

img_1031 img_1019


Rádi bychom poděkovali všem dětem, které vystupovaly na rozsvícení vánočního stromečku v Úvalech. Připravily pro všechny krásný vánoční zážitek.

MŠ Úvaly

2016_11_27_rozsviceni_jarmark


Milí rodiče,

rádi bychom se pochlubili výrobky dětí, které připravily na vánoční jarmark konající se 27.11.2016. Budeme rádi, pokud náš stánek navštívíte a nějaký hezký vánoční výrobek si zakoupíte. Jak vidíte, kdo nakoupí, neprohloupí! 🙂

Děti MŠ Úvaly

img_0934

 

img_0932