TŘÍDA ŽABIČKY   Výsledek obrázku pro obrázek žabičkaVýsledek obrázku pro obrázek žabička

ČERVEN

TEMATICKÝ CELEK : Já a příroda
                                                      Já a člověk
                                                      Já a svět

TEMATICKÁ ČÁST :  V říši zvířat
                                                      Volné téma
                                                      Čas

TÉMATA :  Cizokrajná zvířata
                                     Podmořský svět
                                     Indiánské léto
                                     Hurá prázdniny

V prvním týdnu si budeme s dětmi povídat o cizokrajných zvířatech. Vzpomeneme si na školní výlet v zoolgické zahradě v Liberci, jaké zvířata jsme viděly, které se nám nejvíce líbila a zaujala nás. Jak se ke zvířatům chováme, jak je chráníme. Namalujeme si nějaké cizokrajné zvíře.

Další týden se budeme věnovat životu v moři. Seznámíme se s různými druhy zvířat, které v moři žijí. Povíme sei i o některých rostlinách. Naučíme se novou básničku, zahrajeme si hry, které budou motivovány životem v moři.

Poslední dva týdny se budeme těšit na letní prázdniny. Ve třetím týdnu si budeme hrát na indiány, budeme si vyrábět indiánské čelenky a seznámíme se se životeme indiánů.

V posledním týdnu si už budeme jen hrát, tancovat, zpívat, povídat si kam bychom chtěli jet, co v létě zažít. Každý den se na to stějně oblečeme :))).

Přejeme Vám i Vašim dětem krásné prázdniny. Ať Vám děti dělají jen radost a jsou šťastné. Byly jsme moc rádi, že jsme se o Vaše děti mohly starat.

Katka a Andrea

KULTURNÍ AKCE:

11.6. Divadelní představení

V týdnu od 25.6. do 29.6. budeme mít barevný týden. Každý den přijdeme do školky ve stejné barvě oblečení.

pondělí – žlutá, úterý – zelená, středa – oranžova, čtvrtek – modrá, pátek – červená

Fotografie z naší třídy http://zabicky16.rajce.idnes.cz/