Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

Vloženo 3.4.2020

Milé děti, milí rodiče,

v posledních dnech se musíme vyrovnat se situací, kterou zatím  nikdo z nás nezažil. A tato doba je především o společně  strávených chvílích s rodinou. A jednou z neocenitelnou formou kontaktu s dítětem je společné čtení.

Naše školka je již delší dobu zapojena do projektu Celé Česko čte dětem a je zapojena i do pracovní skupiny čtenářské gramotnosti projektu MAP II . Díky těmto projektům  bychom rádi dětem přinesli motivaci a inspiraci pro čtení.

A protože slova nejlépe dokážeme činy, připravili jsme pro naše děti několik pohádek, které  jim přečtou naše učitelky.

A teď už se, milé děti, příjemně usaďte u svých maminek a tatínků a poslouchejte, pohádka začíná….:-)

Vloženo 12.3.2020

Vloženo 24.2.2020

Téma „TĚLO“

….nabídka výukových pomůcek pro děti se nám stále rozrůstá… 🙂

Vloženo 19.2.2020

Návštěva solné jeskyně

Ranní rozcvička malých Motýlků

Vloženo 17.2.2020

Hrajeme si na….

…doktora, pekaře, kuchaře….a moc nás to baví! 🙂

Vloženo 17.2.2020

Vloženo 12.2.2020

Odemykání dětského potenciálu

Velice příjemný večer na téma odemykání dětského potenciálu v rámci projektů MAP II s Janem Mühlfeitem a Kateřinou Novotnou.

Vloženo 6.2.2020

…a ani vedení MŠ nezůstává pozadu a právě se účastní setkání zástupců vedení MŠ v rámci projektu MAP II…

Seminář pro rodiče „Budeme mít prvňáčka

Vloženo 27.1.2020

Staráme se o ptáčky….

Vloženo 13.1.2020

Pozvánka na zajímavý seminář, pořádaný v naší školce

Tři králové

My tři králové jdeme k vám,
štěstí, zdraví vinšujem vám.
..….

Vloženo 10.1.2020