Výsledek obrázku pro beruška na listu kreslená

TŘÍDA BERUŠKY

ŠKOLNÍ ROK začíná 3.9.

V naší třídě je provoz od 7 hodin do 16 h.

Od 6:30  do 7 hodin se děti scházejí ve třídě jablíček – pod naší třídou.

Od 16 hodin do 17 h jsou děti spojeny do třídy sluníček – druhá strana školky nahoře.

Do třídy ráno děti přicházejí do 8h.  Po obědě odcházejí mezi 12:15-12:30. Odpoledne si můžete vyzvedávat děti od 15h.

První den budou děti potřebovat pouze bačkůrky a převlečení na ven. Obdržíte seznam  ostatních věcí, které budou děti u nás ve třídě potřebovat.

Adaptace u nově příchozích dětí je individuální,  po dohodě s učitelkami. Adaptační proces probíhá podle potřeb jednotlivých dětí. Děti, které mateřskou školu navštěvují obvykle adaptaci již nepotřebují.

Třídní schůzka, kde se dozvíte veškeré informace k provozu a vzdělávání bude v prvním týdnu školního roku. Informace bude zde a na nástěnce ve třídě.

My se na děti moc těšíme a vy jim pozitivní motivací, že se budou na nás a k nám do berušek těšit, ulehčíte odloučení od vás.

Těšíme se Eva a Tereza

• Fotky naší třídy najdete na adrese: http://pribylka.rajce.idnes.cz/

heslo a přihlašovací jméno se dozvíte ve třídě

Ostatní info viz @