VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TŘÍDY:  „KYTIČKY“
MY JSME TŘÍDA KYTIČEK,
KDE JE HODNĚ DĚTIČEK.
MÁME SE TU VŠICHNI RÁDI,
PROTOŽE JSME KAMARÁDI!!

MĚSÍC: ÚNOR 2020

Tematický celek: JÁ A PŘÍRODA
JÁ, ČLOVĚK

Tematická část: V ŘÍŠI ZVÍŘAT
ČAS
JÁ, TY, MY

PODTÉMAT: ZVÍŘÁTKA A PTÁČCI V ZIMĚ
MŮJ ČTYŘNOHÝ KAMARÁD
ZIMNÍ SPORTY
KARNEVAL

Charakteristika tematického celku:
Úkolem tohoto tematického celku bude seznámit děti zase o něco blíže děti se zvířátky a ptáky, kteří u nás žijí ve volné přírodě a kteří u nás přezimují. Budeme u dětí vytvářet pozitivní vztah k živým tvorům, povedeme je k lásce a péči o ně při vycházce do nedalekého lesa a k nedalekému rybníku. Povíme si také něco o domácích mazlíčcích, které děti mají doma a nebo, které by chtěly. Jak se o ně starat, která zvířátka jsou vhodná do domácího prostředí a která ne. Neopomeneme ani upozornit na nebezpečí, která mohou při kontaktu s nimi nastat.
Ve druhé části tohoto celku si povíme něco o zimních sportech, které praktikujeme u nás, ale také o zimních olympiádách jinde ve světě. O nebezpečí, které nám hrozí při některých sportech o vybavení a vhodných ochranných pomůckách.
Na závěr tohoto celku seznámíme děti s tradicemi masopustu a kulturními hodnotami, uměním vyjádřit své názory mít radost z prožitého při oslavě karnevalu ve školce
Budeme rozvíjet prosociální chování dětí ve společnosti, Podporovat získávání sebedůvěry a zdravého sebevědomí.

KULTURNÍ AKCE NA KTERÉ SE V TOMTO MĚSÍCI MŮŽOU DĚTI TĚŠIT:

* 4. 2. 2020 VÝLET DO PRAHY DO TRILOPARKU
* 11. 2. 2020 DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ „OTESÁNEK V POHÁDKOVÉ KNIZE“
* 25. 2. 2020 CIRKUS ADONIS
* 27. 2. 2020 KARNEVAL

NOVÁ ALBA:
* ČOKOLÁDOVNA
* PROJEKTOVÝ DEN – VODA
* DIVADÉLKO V KUFRU
* SOKOLNÍK
* JABLKOBRANÍ – HOUSENKY

PRO KOMUNIKACI S UČITELKAMI NA TŘÍDĚ MÁ TŘÍDA „KYTIČEK“ e-mailovou adresu – kyticky@mskollarova.cz
TELEFONNÍ ČÍSLO PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ JE: 736 263 990
SLEDUJETE, PROSÍM, NÁSTĚNKY V ŠATNĚ, KDE BUDETE MÍT VEŠKERÉ DŮLEŽITÉ INFORMACE.

FOTOGRAFIE ZE ŠKOLNÍCH AKCÍ NALEZNETE  NA RAJČETI  PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE JSTE OBDRŽELI NA TŘÍDNÍ SCHŮZCE

—————————————————————————————-
PROVOZNÍ DOBA TŘÍDY „KYTIČKY“ JE OD 6:30  – 16:30 h.

OD 16:30 – 17:00 JE PROVOZ VE TŘÍDĚ „SLUNÍČKA“.

PŘÍJÍMÁNÍ DĚTÍ JE DO 8:00 hod. V JINOU DOBU  PO DOMLUVĚ S UČITELKOU.

VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ JE OD 12:15 – 12:30 hod. PO OBĚDĚ !!!!!!

OD 15:00 – 16:30 hod. PO SPANÍ !!!!!!!

PROSÍME DODRŽUJETE TUTO PROVOZNÍ DOBU !!!!!!!!

Na nástěnkách v šatně naleznete práce dětí a básničky a písničky, které se učíme.

Fotografie ze školních akcí naleznete na rajceti. Adresu a heslo obdržíte na třídní schůzce.