VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TŘÍDY:  „KYTIČKY“
MY JSME TŘÍDA KYTIČEK,
KDE JE HODNĚ DĚTIČEK.
MÁME SE TU VŠICHNI RÁDI,
PROTOŽE JSME KAMARÁDI.

MĚSÍC: ÚNOR 2019

TEMATICKÝ CELEK: JÁ, ČLOVĚK
JÁ A PŘÍRODA

TEMATICKÁ ČÁST: ČAS
V ŘÍŠI ZVÍŘAT

PODTÉMATA: ČÍM BUDU?
KARNEVAL
MŮJ ČTYŘNOHÝ KAMARÁD
CO DĚLÁM CELÝ DEN A CELÝ ROK

CHARAKTERISTIKA TEMATICKÉHO CELKU:

V první části toho tematického celku budeme u dětí rozvíjet prosociální chování ve společnosti. Podporovat u dětí sebedůvěru a zdravé sebevědomí. uvědomení si, že každé povolání je v životě člověka důležité a potřebné, a že si máme vážit práce druhých.
Budeme děti seznamovat s tradicemi a kulturními hodnotami při oslavě Karnevalu ve školce, umění vyjádřit své názory, zážitky a prožitky, radost.

Ve druhé části tohoto bloku se budeme věnovat domácím mazlíčkům, vytvářet u dětí pozitivní vztah k živým tvorům, povedeme děti k lásce a péči o ně. Neopomeneme ani upozornit na nebezpečí, která mohou při kontaktu s nimi nastat.
Že čas ubíhá v pravidelně se opakujících cyklech si povíme v posledním týdnu tohoto bloku. budeme si povídat o denním režimu a denní činnosti o střídání dnů v týdnu, měsících a ročních obdobích. Probereme, jaký vliv má čas na lidský život.

KULTURNÍ AKCE V TOMTO MĚSÍCI:
7. 2. DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ „O TURECKÉM RYBÁŘI“
12. 2. KARNEVAL – DOPOLEDNE V MŠ V MASKÁCH
18. 2. CIRKUS „ADONIS“

AKTUÁLNÍ ALBA:

V LESE ZA ZVÍŘÁTKY
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ – „CO MEDVĚDÍ O PODZIMU NEVĚDÍ“
CESTA VLAKEM DO ČESKÉHO BRODU DO DIVADLA
VÁNOČNÍ ČAS
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ -BUBLINKOVÁ SHOU

PRO KOMUNIKACI S UČITELKAMI NA TŘÍDĚ MÁ TŘÍDA „KYTIČEK“ e-mailovou adresu – kyticky@mskollarova.cz
TELEFONNÍ ČÍSLO PRO OMLOUVÁNÍ DĚTÍ JE: 736 263 990
SLEDUJETE, PROSÍM, NÁSTĚNKY V ŠATNĚ, KDE BUDETE MÍT VEŠKERÉ DŮLEŽITÉ INFORMACE.

FOTOGRAFIE ZE ŠKOLNÍCH AKCÍ NALEZNETE  NA RAJČETI  PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE JSTE OBDRŽELI NA TŘÍDNÍ SCHŮZCE

—————————————————————————————-
PROVOZNÍ DOBA TŘÍDY „KYTIČKY“ JE OD 6:30  – 16:30 h.

OD 16:30 – 17:00 JE PROVOZ VE TŘÍDĚ „SLUNÍČKA“.

PŘÍJÍMÁNÍ DĚTÍ JE DO 8:00 hod. V JINOU DOBU  PO DOMLUVĚ S UČITELKOU.

VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ JE OD 12:15 – 12:30 hod. PO OBĚDĚ !!!!!!

OD 15:00 – 16:30 hod. PO SPANÍ !!!!!!!

PROSÍME DODRŽUJETE TUTO PROVOZNÍ DOBU !!!!!!!!

Na nástěnkách v šatně naleznete práce dětí a básničky a psničky, které se učíme.

Fotografie ze školních akcí naleznete na rajceti. Adresu a heslo obdržíte na třídní schůzce.